Klocki drewniane Tivoli Tower

5000200 Tivoli Tivoli
555.00 PLN
555,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000200
Wymiary
wysokość: 27 cm
Ø: 9 cm
Materiały
drewno dębowe

Opis produktu

Drewniane klocki Tivoli Tower, składające się z 8 elementów, o różnym kształcie, które można ułożyć wedle własnego uznania. Będą nie tylko rozrywką, ale również ciekawą ozdobą wnętrza. Dębowe klocki - kilka w naturalnym odcieniu, kilka pomalowanych - wywołują odrobinę nostalgii i tęsknoty za dzieciństwem. Tivoli Tower sprawdzi się jako ciekawy pomysł na prezent.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię