Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l

Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l
Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l
x zamknij

Kociołek ceramiczny Emile Henry 4 l

acme
585.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 4 l
Ceramika
EH345580
 
Współczesna interpretacja klasycznego wzoru.
Zastosowanie ceramiki Flame, z której zrobiony jest kociołek, pozwala na powolne gotowanie. Dzięki temu potrawa zachowuje smak i wartości odżywcze. Wykonany z wyłącznie naturalnych materiałów kociołek sprzyja zdrowemu gotowaniu.
Kociołek ma bardzo wysokie boki co zapobiega kipieniu. Jest również na tyle głęboki, że można bezpiecznie, bez ryzyka rozchlapania, użyć blendera w celu zmiksowania składników.
Specjalnie zaprojektowana krawędź kociołka pozwala na łatwe nalewanie bez kapania i brudzenia.
W kociołku można przygotować potrawę dla 6-8 osób.
Idealny do codziennego użytku i na tyle estetyczny, że można serwować w nim potrawę bezpośrednio na stół. Z powodzeniem zastąpi wazę do zupy mając tę nad nią przewagę, że długo utrzymuje ciepło.
Można myć w zmywarce.
Wyprodukowano we Francji.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.