Komoda Bolia Luxe, 125 cm, white oiled oak

04-141-50_12769698 Bolia Bolia
7645.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
04-141-50_12769698
Wymiary
Wysokość 125 cm
Szerokość 71 cm
Głębokość 40 cm
Materiały
Lakierowany fornir
Gwarancja
5 lat

Opis produktu

Komoda Bolia Luxe black white oiled oak może służyć jako drewniany barek do przechowywania wytwornych alkoholi i eleganckiego szkła.

Komoda o wysokości 125 cm składa się z trzech komór: podwójnej szafki z tradycyjnymi drzwiczkami na dole i jednej większej szafki z drzwiczkami na zawiasach. Przegrody mają głębokość 45 cm, a cała komoda może pomieścić maksymalnie 25 kg. Mebel jest wsparty  solidnymi nogami ze stali malowanej proszkowo. 

Drewniana część szuflady została ozdobiona charakterystycznym wzorem „w jodełkę”, który w magiczny sposób wydaje się odbijać światło i ożywiać ten projekt. Jest to 'znak rozpoznawczy' tej serii oraz projektanta Michaela H. Nielsena.

Ze względu na swój specyficzny układ komoda może mieć wszechstronne zastosowanie. Górna przegroda otwiera się w elegancki sposób poprzez wysuwane drzwiczki na zawiasach, dlatego dobrze sprawdzi się na przykład jako barek do codziennego przechowywania zarówno alkoholu, jak i szkła. Z kolei w dolnych przegrodach można przechowywać rzadziej używane porcelanowe filiżanki, kieliszki, czy niezapełnione jeszcze szklane karafki.

Seria Luxe została zaprojektowana przez duńskiego projektanta Michaela H. Nielsena, który w swoich pracach skupia się przede wszystkim na szczegółowym dopracowaniu detali, stąd znakiem rozpoznawczym całej serii jest charakterystyczny wzór.

Cechy produktu:

  • wykonane z olejowanego forniru i malowanej proszkowo stali
  • trzy pojemne przegrody o różnym systemie zamykania
  • charakterystyczny dla całej serii ozdobny wzór „w jodełkę”
  • maksymalna ładowność 25 kg
  • 5 lat gwarancji

Marka

Marka Bolia pochodzi z Danii. Od 2000 roku dumnie reprezentuje skandynawski design - oparty na prostocie, elegancji i wysokiej jakości materiałach. Mimo zachowania tradycji marka stale pracuje nad przesuwaniem granic duńskiego wzornictwa. Do współpracy zaprasza najlepszych projektantów z całego świata, którzy nie boją się zmian. W ten sposób Bolia chce tworzyć nowy etap w Skandynawskim Designie.

Minimalistyczne formy lamp i mebli są inspirowane naturą, do której marka odnosi się z ogromnym szacunkiem.

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z marką Bolia od 2020 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo meble i lampy tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię