Komoda Umage Audacious slate grey

5600+5600-5 Umage Umage
4035.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5600+5600-5
Wymiary
wysokość: 67 cm
szerokość: 100 cm
głębokość: 50 cm
Materiały
Lite drewno dębowe/bukowe, fornir laminowany, poliester, ekoskóra

Opis produktu

Nietypowa, ciemnoszara (slate grey) komoda Umage Audacious inspirowana duńskim designem. Jej znakiem rozpoznawczym jest owalny kształt oraz przesuwane drzwiczki. Są one niezależne od siebie i każdy panel odsuwa się osobno. Ich ciekawa faktura, wykonana z tapicerowanej tkaniny przykuwa wzrok. Materiał obszyto ozdobną ekoskórą. Konstrukcja wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów - litego drewna dębowego i bukowego. Komodę osadzano na 4 nóżkach, które zapewniają jej stabilność. Niewielki i ergonomiczny rozmiar pozwoli wpasować ją do małych wnętrz. Jednocześnie jest bardzo pojemna i pomieści wiele przedmiotów codziennego użytku.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię