Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Komplet noży Chroma Porsche Type 301

Komplet noży Chroma Porsche Type 301
Komplet noży Chroma Porsche Type 301
x zamknij

Komplet noży Chroma Porsche Type 301

Chroma
514.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ostrza: 18 cm i 8 cm
Ostrze: Stal japońska 301
Rękojeść: Stal szlachetna 18/10
P29
Nie należy myć w zmywarce
 
Uniwersalny komplet 2 noży kuchennych Type 301 pozwoli wykonać w kuchni wszystkie prace. W jego skład wchodzi noż santoku, oraz noż do obierania warzyw i owoców. Nóż kucharza Santoku przeznaczony jest do krojenia i plastrowania mięs, oraz szatkowania warzyw i ziół. Nóż do obierania służy do precyzyjnych prac z warzywami - do obierania i wykrawania dekoracji. Jest także wygodny w technicznie trudniejszych pracach z mięsem i drobiem (np. oddzielanie mięsa od kości).
Można ostrzyć za pomocą ostrzałki ceramicznej Kasumi Titanum 240/1000.

Noże kolekcji Type 301, spod ręki Ferdinanda Porsche zadziwiają wyrafinowaną futurystyczną formą. Ostrza są doskonale konstrukcyjnie dopasowane do funkcji. Rękojeść ma nietypowy, bardzo ergonomiczny kształt opracowany przy współpracy ze słynnym niemieckim szefem kuchni Jorgiem Wortherem. Jest świetnie wyważona i wygodna. Noże wyglądają jakby były z jednego kawałka stali, mimo iż wykonano je z dwóch różnych typów: ostrze z japońskiej stali type 301, rękojeść z stali szlachetnej 18/10. Ostrze jest ręcznie szlifowane i doskonale kroi przez długi czas. Noże są zapakowane w estetyczne drewniane skrzynki wyściełane od środka ciemnym aksamitnym materiałem, odpowiednie na prezent.

Inne z kolekcji Porsche Type 301

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.