Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Komplet noży Chroma Porsche Type 301, 2 el.

Komplet noży Chroma Porsche Type 301, 2 el.
Komplet noży Chroma Porsche Type 301, 2 el. Komplet noży Chroma Porsche Type 301, 2 el. Komplet noży Chroma Porsche Type 301, 2 el.
x zamknij

Komplet noży Chroma Porsche Type 301, 2 el.

Chroma
F. A. Porsche
556.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Nóż szefa kuchni: 20 cm
nóż do obierania: 7,7 cm
Ostrze: Stal japońska 301 Rękojeść: Stal szlachetna 18/10
P918
 
Wyjątkowy zestaw Chroma Porsche Type 301, który składa się z dwóch profesjonalnych noży. Większy z nich to specjalista w krojeniu mięsa, szatkowaniu ziół oraz warzyw. Jego masywna i szeroka budowa sprawi, że wykonywanie codziennych czynności w kuchni będzie proste i przyjemne. Mniejszy nóż jest równie praktyczny – będzie odpowiedni do obierania ziemniaków, owoców oraz warzyw. Na nożu została umieszczona metalowa „perła”, która wyraźnie zaznacza granice końca uchwytu – dla optymalnej kontroli cięcia. Należy używać tylko do drewnianych oraz plastikowych desek, nigdy do marmurowych i szklanych. Można ostrzyć za pomocą ostrzałki ceramicznej Kasumi Titanum 240/1000. Nóż nie nadaje się do cięcia mrożonek, kości oraz do mycia w zmywarce – trzeba umyć go ręcznie i wysuszyć bezpośrednio po użyciu.

Noże z kolekcji Type 301, spod ręki Ferdinanda Porsche zadziwiają wyrafinowaną futurystyczną formą. Ostrza są doskonale konstrukcyjnie dopasowane do funkcji. Rękojeść ma nietypowy, bardzo ergonomiczny kształt opracowany przy współpracy ze słynnym niemieckim szefem kuchni Jorgiem Wortherem. Jest świetnie wyważona i wygodna. Noże wyglądają jakby były z jednego kawałka stali, mimo iż wykonano je z dwóch różnych typów: ostrze z japońskiej stali type 301, rękojeść ze stali szlachetnej 18/10. Ostrze jest ręcznie szlifowane i doskonale kroi przez długi czas. Noże są zapakowane w estetyczne drewniane skrzynki wyściełane od środka ciemnym aksamitnym materiałem, odpowiednie na prezent.

Inne z kolekcji Porsche Type 301

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.