Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Komplet stołowy dla dzieci Royal VKB Puzzle

Komplet stołowy dla dzieci Royal VKB Puzzle
Komplet stołowy dla dzieci Royal VKB Puzzle Komplet stołowy dla dzieci Royal VKB Puzzle
x zamknij

Komplet stołowy dla dzieci Royal VKB Puzzle

Royal VKB
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
32 x 25,9 x 3 cm
Melamina
VC450.CHT
 
Komplet stołowy dla najmłodszych - uczy, bawi, wychowuje.

"Nie baw się jedzeniem" - ile razy słyszeliśmy to od rodziców przy stole? Taca Puzzle zaprojektowana przez Royal VKB odsyła takie uwagi do lamusa. Zestaw nie tylko pozwala dzieciom na zabawę przy jedzeniu, ale nawet do niej zachęca, bo zabawa to jednocześnie nauka i wychowanie.
Dziecko już od najmłodszych lat uczy się, jak wygląda prawidłowo zastawiony stół. Wyrabia się nawyk sprzątania - każdy elemet ma swoje miejsce na stole, a po skończonym posiłku wszystkie elementy trzeba pozostawić we właściwym miejscu. Rozwijają się też umiejętności ruchowe malucha.
Taca Puzzle jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.
Zestaw składa się z sześciu elementów: noża, widelca, łyżki, talerza i kubka ułożonych na tacy o antypoślizgowych nóżkach. Można go myć w zmywarce. Jest wykonany z wysokiej jakości melaminy i zapakowany w atrakcyjne kolorowe pudełko.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.