Konewka metalowa Hübsch 7 l

990901 Hübsch Hübsch
606.00 PLN
606,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
990901
Wymiary
Ø 46
Wysokość 48 cm
Pojemność 7 l
Materiały
Metal, żelazo

Opis produktu

Konewka metalowa Hübsch o bardzo dużej pojemności 7 litrów ułatwi sprawne nawodnienie całej kolekcji roślin umieszczonych na przydomowym tarasie!

Hodując aromatyczne zioła lub kolorowe kwiaty na swoim balkonie musisz zadbać o ich dobre nawodnienie - szczególnie podczas ciepłych, letnich dni. Z konewką metalową od duńskiej marki Hubsch, której pojemność to 7 litrów zadbasz o swoje rośliny i ich odpowiedni wzrost.

Wygodna, wygięta rączka ułatwia napełnianie konewki wodą, jak i późniejsze rozlewanie zawartości. Długi dzióbek o niewielkiej średnicy zapewnia precyzyjne dysponowanie wodą i dotarcie nawet do ukrytych z tyłu tarasu donic. Industrialny charakter konewki sprawia, że idealnie sprawdzi się ona w nowoczesnych, surowych wnętrzach lub tarasach. 

Cechy produktu:

  • metalowa konewka o pojemności 7 litrów i średnicy 46 cm,
  • wygięta, wygodna rączka ułatwia precyzyjne rozlewanie i napełnianie konewki,
  • długi dzióbek pozwala precyzyjnie dysponować wodą,
  • industrialny charakter i przygaszony odcień zieleni,
  • idealna do podlewania ziół na tarasie lub balkonie.

Marka

Duńska marka Hübsch to meble, akcesoria i dodatki o współczesnym designie i w skandynawskim stylu. Firma powstała w 2010 roku - z marzenia o zbudowaniu czegoś wyjątkowego i z pasji do dobrego designu. Szybko uzyskała pozycję jednej z wiodących europejskich marek wyposażenia wnętrz. Dziś Hübsch to synonim bezpretensjonalnych, modnych wnętrz, które możesz w całości wyposażyć w produkty tej marki.

Co roku w kolekcjach Hübsch pojawiają się zjawiskowe przedmioty, za pomocą których łatwo wyczarujesz swoje wnętrze - wnętrze w stylu skandynawskim, eko, wabi-sabi, czy japandi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię