Konewka Tivoli Divan 2,5 l, srebrna

5010039 Tivoli Tivoli
1057.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5010039
Wymiary
pojemność:2,5 l cm
wysokość: 27 cm
szerokość: 41 cm
głębokość: 18 cm
Materiały
stal nierdzewna

Opis produktu

Konewka Tivoli Divan 2,5 l w srebrnym kolorze, przypominająca lampę Aladyna. Wyróżnia ją geometryczny, orientalny kształt, który tworzy niesamowity efekt. Masywny korpus zestawiony został z cienką rączką, co pozwala na jej wygodne podnoszenie. Na uwagę zasługuje także długi dzióbek. Konewkę w całości wykonano z nierdzewnej stali z połyskującym wykończeniem. Może służyć również jako wazon na kwiaty lub dekoracja wnętrza.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat został wiernie oddany w kolekcji Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię