Korek do butelki A di Alessi Anna Stop 2, niebieski

AAM06 AZ A di Alessi A di Alessi
124.00 PLN
124,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM06 AZ
Wymiary
Wysokość 10 cm
Ø 4 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna, stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Praktyczny, niebieski korek Anna Stop 2 do zamykania otwartej wcześniej butelki: w designerskim wydaniu, z nutką prawdziwej elegancji od A di Alessi.
Dociskaczem i uchwytem korka jest twarz kolekcji: stalowa Anna z uśmiechem, który niczym ten Mona Lisy – jest po prostu nieprzenikniony;)
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię