Korek do nalewania i napowietrzania wina Rosendahl Grand Cru Barware, black/steel

25046 Rosendahl Rosendahl
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
25046
Wymiary
Wysokość: 24 cm Ø3 cm
Materiały
Stal nierdzewna, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Korek do nalewania i napowietrzania wina Rosendahl Grand Cru Barware black/steel umożliwia nalewanie wina bez ryzyka jego wylania. Dodatkowo pozwala napowietrzyć trunek. Proces ten zwiększa kontakt z tlenem i tym samym sprawia, że wino zyskuje pełnię swoich aromatów.


To świetna propozycja dla każdej kuchni i każdego baru – również tego domowego. Korek może okazać się świetnym pomysłem na prezent dla miłośników tego typu trunków. Posiada 24 cm wysokości i 3 cm średnicy.


Korek do nalewania i napowietrzania wina Rosendahl Grand Cru Barware black/steel został wykonany ze stali nierdzewnej oraz silikonu. Jest poręczny, wysoce wytrzymały i łatwy do wyczyszczenia. Akcesorium nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię