Korkociąg A di Alessi Alessandro M., niebiesko- bordowy

AM23 LAZR A di Alessi A di Alessi
230.00 PLN
230,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AM23 LAZR
Wymiary
Wysokość 21 cm
Ø 6 cm

Opis produktu

Korkociąg marki Alessi. Stanowi autorski autoportret stworzony przez Alessandro Mendiniego. Jest dedykowany kolekcjonerom jego dzieł, a także osobom, które pragną bezproblemowo i szybko otworzyć ulubione wino, przy pomocy narzędzia łączącego funkcję oraz emocje.


Oprócz interesującego wyglądu, produkt jest niezwykle praktyczny, ale także lekki i poręczny. Jego wymiary to 6 cm (średnica) i 21 cm (wysokość).

Korkociąg będzie również perfekcyjnym dodatkiem wnętrza kuchennego czy barowego. Dostępny w niebiesko-bordowej wersji kolorystycznej.

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię