Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Korkociąg A di Alessi Anna G. chromowany

Korkociąg A di Alessi Anna G. chromowany
Korkociąg A di Alessi Anna G. chromowany Korkociąg A di Alessi Anna G. chromowany Korkociąg A di Alessi Anna G. chromowany
x zamknij

Korkociąg A di Alessi Anna G. chromowany

a_di_alessi
Alessandro Mendini
Alessi Anna G.
310.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość 24,5 cm
Ø 7 cm
Chromowany stop cynku
a_di_alessiAM01 Z
 
Kultowy korkociąg z polerowanej na wysoki połysk stali szlachetnej (stal 18/10). Korkociąg wykonano z charakterystycznym dla kolekcji motywem „twarzy Anny”, którą wycięto w stalowej powierzchni uchwytu , dzięki czemu całość prezentuje się doskonale. Twarz Anny G. to nawiązanie do popularnej kolekcji barowej, której ikonami są Alessandro M. i Anna G. Nawet dolną część gadżetu dopasowano tak, by przypominała suknię kobiety, i to pod nią ukryto pokrętło korkociągu.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.