Korkociąg A di Alessi Parrot czarny

AAM32 B A di Alessi A di Alessi
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM32 B
Wymiary
Wysokość 13 cm
3 x 2,5 cm
Materiały
Aluminium, tworzywo sztuczne PC

Opis produktu

Oryginalny korkociąg do złudzenia przypominający papużkę z czarnym okiem i czarnymi piórami. Wykonany z aluminium i specjalnego tworzywa: bez problemu poradzi sobie z odkorkowywaniem butelek. Łatwy w obsłudze, jest nie tylko funkcjonalnym gadżetem ale i ładną ozdobą stołu.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię