Korkociąg A di Alessi Parrot niebieski

AAM32 AZ A di Alessi A di Alessi
199.00 PLN
199,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM32 AZ
Wymiary
Wysokość 13 cm
3 x 2,5 cm
Materiały
Aluminium, tworzywo sztuczne PC

Opis produktu

Oryginalny korkociąg do złudzenia przypominający papużkę z pomarańczowym okiem i niebieskimi piórami. Wykonany z aluminium i specjalnego tworzywa: bez problemu poradzi sobie z odkorkowywaniem butelek. Łatwy w obsłudze, jest nie tylko funkcjonalnym gadżetem ale i ładną ozdobą stołu.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
Giord 02.02.2018
Korkociąg idealnie jak na zdjeciu, kupiony z polecenia sympatycznej ekspedietnki:)