Korkociąg A di Alessi Red Alessandro M.

AM23 RED A di Alessi A di Alessi
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AM23 RED
Wymiary
Wysokość 21 cm
Ø 6 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna, stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Don Alessandro – niczym prosto z włoskiej winnicy! Te zabawnie wyglądające ludziki są jednocześnie ozdobą stołu i korkociągami, które bez problemu poradzą sobie z otworzeniem każdej butelki wina. Nawet ta najbardziej oporna nie ma przy nich żadnych szans: w końcu to prawdziwi Włosi...

Kolekcja Red to limitowana edycja wspierająca działania na rzecz walki z HIV, prowadzone przez organizację o tej samej nazwie – RED.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię