Korkociąg ciśnieniowy Vin Bouquet

FID 010 Vin Bouquet Vin Bouquet
70.00 PLN
70,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FID 010
Wymiary
Opakowanie 21 x 5 x 5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Korkociąg wyposażony w igłę oraz pompkę ciśnieniową to idealny gadżet dla miłośników dobrego wina. Wystarczy szpikulcem przebić korek i za pomocą pompki wtłoczyć powietrze, po czym z łatwością otworzyć butelkę dzięki wytworzonemu ciśnieniu. W ten sposób unikniemy plam na obrusie, czy resztek korka wpadających do środka butelki. Niewielki rozmiar i ciekawy design korkociągu docenią osoby szukające niebanalnych akcesoriów kuchennych i barowych.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię