Korkociąg elektryczny z obcinarką do folii Vin Bouquet

FID 002 Vin Bouquet Vin Bouquet
180.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FID 002
Wymiary
Opakowanie 32 x 11 x 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Elektryczny korkociąg od hiszpańskiej marki Vin Bouquet to sposób na eleganckie i proste otwieranie butelek wina. Został wyprofilowany w taki sposób, aby wygodnie leżeć w dłoni. Bardzo łatwy w obsłudze – wystarczy nałożyć go na szyjkę butelki i przycisnąć przycisk, który uruchomi mechanizm. Dodatkowo korkociąg został wyposażony w automatyczną obcinarkę, która bezproblemowo przetnie folię znajdującą się przy szyjce.

Korkociąg jest zasilany na akumulator.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię