Korkociąg Kay Bojesen walnut

39116 Kay Bojesen Kay Bojesen
240.00 PLN
240,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39116
Wymiary
11 x 2,5 x 11 cm [dł x szer x wys]
Materiały
Orzech olejowany
Ograniczenia

Opis produktu

Korkociąg Kay Bojesen walnut to produkt, który jest niezbędny, jeśli lubisz pić wino z korkowanych butelek – wyciągnięcie korka bez odpowiedniego narzędzia jest nie tylko bardzo trudne, ale i grozi zanieczyszczeniem samego wina! Poza tym – co to za przyjemność, by pić alkohol z kawałkami korka? Korkociąg pomoże ci w szybkim i niedestrukcyjnym pozbyciu się korka z szyjki butelki.

Korkociąg Kay Bojesen walnut został wykonany z ciemnego orzecha – dzięki temu ma nie tylko ładny, luksusowy wygląd, ale też oferuje przyjemną w dotyku powierzchnię. Odpowiednie wyprofilowanie rączki ułatwia złapanie korkociągu i jego obracanie – nie musisz się martwić tym, że otwieranie wina będzie wiązało się z bolącymi palcami!

Korkociąg Kay Bojesen walnut to również świetna propozycja na prezent dla miłośników wina.

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię