Korkociąg Kay Bojesen walnut

39116 Kay Bojesen Kay Bojesen
235.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39116
Wymiary
11 x 2,5 x 11 cm [dł x szer x wys]
Materiały
Orzech olejowany
Ograniczenia

Opis produktu

Korkociąg Kay Bojesen walnut to produkt, który jest niezbędny, jeśli lubisz pić wino z korkowanych butelek – wyciągnięcie korka bez odpowiedniego narzędzia jest nie tylko bardzo trudne, ale i grozi zanieczyszczeniem samego wina! Poza tym – co to za przyjemność, by pić alkohol z kawałkami korka? Korkociąg pomoże ci w szybkim i niedestrukcyjnym pozbyciu się korka z szyjki butelki.

Korkociąg Kay Bojesen walnut został wykonany z ciemnego orzecha – dzięki temu ma nie tylko ładny, luksusowy wygląd, ale też oferuje przyjemną w dotyku powierzchnię. Odpowiednie wyprofilowanie rączki ułatwia złapanie korkociągu i jego obracanie – nie musisz się martwić tym, że otwieranie wina będzie wiązało się z bolącymi palcami!

Korkociąg Kay Bojesen walnut to również świetna propozycja na prezent dla miłośników wina.

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię