Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski

20078 Joseph Joseph
79
79,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20078
Wymiary
14 x 1,8 x 3,8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise to prawdziwy niezbędnik wielbiciela wytrawnych trunków. Unikalna, jednostopniowa konstrukcja BarWise™ Waiter's Friend umożliwia otwarcie ulubionej butelki wina jednym ruchem dłoni. Wystarczy wkręcić spiralę w korek, ustawić stalową końcówkę na krawędzi butelki i energicznym ruchem pociągnąć do góry. Dodatkowo korkociąg został wyposażony w praktyczny nożyk do przecinania folii oraz magnetycz...
Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise to prawdziwy niezbędnik wielbiciela wytrawnych trunków. Unikalna, jednostopniowa konstrukcja BarWise™ Waiter's Friend umożliwia otwarcie ulubionej butelki wina jednym ruchem dłoni. Wystarczy wkręcić spiralę w korek, ustawić stalową końcówkę na krawędzi butelki i energicznym ruchem pociągnąć do góry. Dodatkowo korkociąg został wyposażony w praktyczny nożyk do przecinania folii oraz magnetyczny otwieracz do butelek, który podtrzymuje usunięte kapsle.

Sposób czyszczenia: należy myć ręcznie przy pomocy ściereczki.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię