Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski

Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski
Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski
x zamknij

Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise, morski

Joseph Joseph
79.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
14 x 1,8 x 3,8 cm
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna
20078
 
Korkociąg kelnerski Joseph Joseph Barwise to prawdziwy niezbędnik wielbiciela wytrawnych trunków. Unikalna, jednostopniowa konstrukcja BarWise™ Waiter's Friend umożliwia otwarcie ulubionej butelki wina jednym ruchem dłoni. Wystarczy wkręcić spiralę w korek, ustawić stalową końcówkę na krawędzi butelki i energicznym ruchem pociągnąć do góry. Dodatkowo korkociąg został wyposażony w praktyczny nożyk do przecinania folii oraz magnetyczny otwieracz do butelek, który podtrzymuje usunięte kapsle.

Sposób czyszczenia: należy myć ręcznie przy pomocy ściereczki.

Inne z kolekcji Joseph Joseph Barwise

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.