Korkociąg OXO Steel

3113400MLNYK OXO OXO
145.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3113400MLNYK
Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Ograniczenia

Opis produktu

Elegancki, czarny korkociąg OXO Steel z samocentrującym się mechanizmem wykręcania. Antypoślizgowe pokrętło umożliwia wygodne i bezpieczne korzystanie. Jego działanie opiera się o tradycyjny mechanizm dźwigniowy. Po wkręceniu spirali należy mocno przycisnąć uniesione ramiona do dołu w celu usunięcia korka. Odpowiednio szeroki korpus zapewnia stabilny chwyt, bez konieczności wkładania dużej ilości siły. Metalowa spirala ma nieprzywierającą powłokę, która zapobiegnie kruszeniu się korka. Dolna część akcesorium służy do odcinania foliowej ochrony butelki.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię