Kosz do segregacji śmieci Authentics Top 20 l, oliwkowy

1093019 Authentics Authentics
184.00 PLN

Special Price 184,00 zł

Normalna cena: 460,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 230,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1093019
Wymiary
Pojemność 20 l
Wysokość 60 cm
23 x 29 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, polipropylen

Opis produktu

Praktyczny, wysoki kosz do segregowania śmieci Authentics Top – z oliwkową pokrywą. Kosz można postawić na podłodze w domu i firmie lub podwiesić go na ścianie. Wygodna w otwieraniu i zamykaniu klapa jest ściśle dopasowana do kosza, dzięki czemu ze środka nie wydostają się brzydkie zapachy. Minimalistyczny design, wysoka trwałość i wykonanie z tworzywa sztucznego ABS – to gwarantuje najwyższą jakość tego kosza na śmieci i jego długą żywotność.
Do pojemników wrzucamy zgodnie z oznakowaniem papier np:
  • gazety, czasopisma, katalogi
  • książki, zeszyty
  • papier biurowy i pakowy, torebki biurowe
  • opakowania kartonowe i tekturowe

Pamiętaj, by ułatwić innym dalsze sortowanie śmieci, nie wrzucaj do kosza zszywek, twardych okładek, papieru tłustego, z folią, papieru termicznego i przebitkowego (paragony) ani innych elementów nie będących papierem.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Konstantin Grcic przez wielu jest nazywany minimalistą. Zajmuje się sztuką użytkową, wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem mebli i oświetlenia. Wprowadza do przedmiotów codziennego użytku śmiałe kolory oraz ciekawe kształty, dzięki czemu prozaiczne rzeczy zyskują miano unikatowych. Założył własne studio w Monachium, a do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Flos, Magis i Nespresso. Zaprojektował pomysłową lampę „May Day”, która została wykonana z polipropylenu oraz plastikowe krzesło „Myto”, wyróżnione nagrodą „Compasso d'Oro”. Jego prace są prezentowane m.in. w MoMA w Nowym Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię