Kosz łazienkowy do segregacji odpadów Joseph Joseph Bathroom 8 l, szary

70514 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
169,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70514
Wymiary
Pojemność: 8 l
wysokość: 27,9 cm
szerokość: 18,9 cm
długość: 19,1 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne.

Opis produktu

Pomysłowy kosz łazienkowy Joseph Joseph Bathroom o pojemności 8 l w przyjemnej kolorystyce. Zaprojektowany specjalnie do segregacji łazienkowych odpadów.
Składa się z dwóch pojemników: dużego i małego oraz nakładki - pokrywki z dwoma otworami. Większy przeznaczony jest na odpadki nadające się do recyklingu np. plastikowe opakowania, mniejszy zaś na np. waciki czy zużytą nitkę dentystyczną. Mały pojemnik jest wyjmowany, i można go używać z workami na śmieci lub bez.
Kosz wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię