Kosz na drewno Eldvarm Emma Naturel II

WB-E003-C Eldvarm Eldvarm
2228.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
WB-E003-C
Wymiary
Ø 42 cm, wysokość: 47 cm
Materiały
Drewno malowane proszkowo, metal, skóra, mosiądz

Opis produktu

"Przechowywanie wcale nie musi być nudne! Dowodem na to jest designerski kosz na drewno Emma Naturel II marki Eldvarm, która specjalizuje się w starannym doborze materiałów. Kosz zrobiony jest z malowanego proszkowo metalu oraz naturalnej szwedzkiej skóry, która zdobi korpus oraz uchwyt. Ekskluzywnego charakteru dodają mosiężne, delikatne detale, które pięknie komponują się z jasnym odcieniem skórzanego obicia.

Gotowe elementy są sprawdzane przez grono ekspertów, a następnie wysyłane do Adapei – centrum, które współpracuje z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Podopieczni zajmują się montażem poszczególnych części.Taka filozofia marki zapewnia chorym pracę oraz znaczące miejsce w społeczeństwie. Eldvarm kocha naturę i ludzi, dlatego dba o ekologiczny dobór materiałów, a przy produkcji wyjątkowych przedmiotów wspiera rozwój lokalnej wspólnoty."

Kolekcja: Eldvarm Emma Naturel II

Zobacz kolekcję

Marka

Eldvarm to młoda szwedzka firma oferująca nowoczesne akcesoria kominkowe  w nurcie minimalizmu. Narzędzia kominkowe Eldvarm wykonane są z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów najwyższej jakości i wykończone z ogromną starannością. Całość produkcji odbywa się w Europie, metodą rzemieślniczą. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy produkty Eldvarm za przemyślaną funkcjonalność, precyzyjne wykonanie i ponadczasowy styl.
Akcesoria Eldvarm to kwintesencja skandynawskiego designu – zachwycają prostotą, neutralnością i są przemyślane w każdym szczególe.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię