Kosz na gazety Alessi Blow Up, czarny

ALES-FC15 B Alessi Alessi
552.00 PLN
552,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ALES-FC15 B
Wymiary

Wymiary: 45,5 cm x 28,5 cm
Wysokość: 35 cm

Materiały
stal barwiona żywicą epoksydową, szkło hartowane

Opis produktu

Kosz na gazety Alessi Blow Up czarny to niekonwencjonalne rozwiązanie, zaprojektowane przez studio Fratelli Campana. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i wytrzymały. Jego głównym zastosowaniem jest pomieszczenie wszystkich Twoich gazet i magazynów. W praktyce jednak stojak ten pełni również funkcję dekoracyjną. Opiera się na niedbale porozrzucanych prętach i zdecydowanie zwraca na siebie uwagę.


Kosz na gazety Alessi Blow Up czarny posiada 45,5 cm długości, 35 cm wysokości oraz 28,5 cm szerokości. Dzięki temu, że stalowe kawałki są spawane ręcznie, są jednocześnie unikalne i wyjątkowe. Stojak posiada dodatkowo plastikowe stopni, które stanowią zabezpieczenie podłogi przed zarysowaniami.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię