Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kosz na gazety Serax Moniek

Kosz na gazety Serax Moniek
Kosz na gazety Serax Moniek Kosz na gazety Serax Moniek Kosz na gazety Serax Moniek Kosz na gazety Serax Moniek
x zamknij

Kosz na gazety Serax Moniek

serax
Serax Moniek
379.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
40 x 25 x 32 cm
Tworzywo termoplastyczne z recyclingu
serax-B7215733
 
Kosz Serax Moniek będzie doskonałym miejscem do przechowywania gazet i ulubionych książek. Pomysłowy splot termoplastycznego tworzywa układa się w estetyczną kompozycję. Materiał pozyskany z recyclingu nabrał nowego znaczenia w rękach zdolnej projektantki. Taki dodatek będzie oryginalną ozdobą salonu albo przestronnej sypialni. Idealne rozwiązanie dla osób, które kochają naturę i potrafią docenić jej prawdziwe piękno.

Serax Moniek to kolekcja ozdobnych akcesoriów florystycznych (doniczek, wazonów, stojaków na kwiaty) oraz koszy na owoce. Przedmioty są dziełem Moniek Vanden Berghe – specjalistki w dziedzinie dekoracji kwiatowej. Belgijska projektantka czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Kolekcja Serax Moniek powstała z miłości do środowiska naturalnego – kosze są wykonane z dętek rowerowych, pochodzących z recyclingu. Pozornie bezwartościowe materiały, dostały nowe życie dzięki kolekcji Serax Moniek. Ciekawe jest to, że przedmioty zyskują ostateczny kształt dopiero w procesie tworzenia. Płynny materiał przeobraża się i rozwija, co każdorazowo daje poczucie zdumienia – nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

Inne z kolekcji Serax Moniek

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.