Kosz na śmieci z funkcją zgniatania Joseph Joseph Intelligent Waste Titan 30 l, stalowy

30030 Joseph Joseph Joseph Joseph
1350.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
30030
Wymiary
Wysokość 68 cm
Szerokość 33 cm
Długość 39 cm
Materiały
Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne.

Opis produktu

Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan z innowacyjnym systemem zgniatania śmieci. Takie rozwiązanie jest nie tylko higieniczne, ale również bardzo funkcjonalne –umożliwia przechowywanie większej ilości odpadów, a jednocześnie zmniejsza zużycie worków. Przemyślany design kosza Titan sprawia, że wyciąganie śmieci jest szybkie, proste i higieniczne. Produkt wyposażono w stalowy pedał nożny oraz wymienny filtr, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Poznaj inteligentny system przechowywania śmieci.

10 lat gwarancji. Na stalowej powierzchni kosza nie są widoczne odciski palców.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię