Kosz na owoce Serax Moniek Ø 52 cm

B7213006 Serax Serax
178.40 PLN

Special Price 178,40 zł

Normalna cena: 223,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7213006
Materiały
Tworzywo termoplastyczne z recyclingu

Opis produktu

Duży, otwarty kosz na owoce Serax Moniek jest dowodem na to, że dzięki recyclingowi możemy cieszyć się przedmiotami pięknymi i praktycznymi. Interesujący wzór przypominający pajęczynę, sprawi, że misa będzie oryginalną ozdobą jadalnianego stołu.

Serax Moniek to kolekcja ozdobnych akcesoriów florystycznych (doniczek, wazonów, stojaków na kwiaty) oraz koszy na owoce. Przedmioty są dziełem Moniek Vanden Berghe – specjalistki w dziedzinie dekoracji kwiatowej. Belgijska projektantka czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Kolekcja Serax Moniek powstała z miłości do środowiska naturalnego – kosze są wykonane z dętek rowerowych, pochodzących z recyclingu. Pozornie bezwartościowe materiały, dostały nowe życie dzięki kolekcji Serax Moniek. Ciekawe jest to, że przedmioty zyskują ostateczny kształt dopiero w procesie tworzenia. Płynny materiał przeobraża się i rozwija, co każdorazowo daje poczucie zdumienia – nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

Kolekcja: Serax Moniek

Zobacz kolekcję

Marka

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Ochódzka 09.05.2018
Kosz jest wybitnie odporny na działanie słońca. Ciekawa konstrukcja, ustawiony w odpowiednim miejscu, przy odsłoniętych oknach daje piękne refleksy. Jestem z Was bardzo zadowolona, kolejna rzecz kupiona za waszą poradą i wciąż mnie zaskakujecie. Pozdrawiam serdecznie,