Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały

Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały
Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały
x zamknij

Kosz na owoce Serax Tale 31 x 29 cm, biały

serax
Antonino Sciortino
Serax Tale
385.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość 21
31 x 29 cm
Metal, czarna stal
serax-B7211274W
 
Misa na owoce Serax Tale to pojemne naczynie, które dzięki swojemu niebanalnemu kształtowi zmieści dużą ilość owoców. Bogata struktura kosza wzbogaci aranżację wnętrza, a elegancka biała kolorystka będzie pasować do minimalistycznie urządzonych wnętrz.

Kosz jest autorskim projektem Antonino Sciortino, który od ósmego roku życia uczył się fachu w warsztacie ojca. To właśnie tam dostrzegł możliwości, które daje metal i nauczył się obróbki tego materiału. Wiedzę i umiejętności zdobyte w młodości wykorzystał wiele lat później, tworząc projekty mis i mebli z metalowych prętów. Jego prace to przedmioty codziennego użytku, a zarazem małe dzieła sztuki o niepowtarzalnym charakterze.

Inne z kolekcji Serax Tale

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.