Kosz na parasole Seletti Rainboots

10066 Seletti Seletti
1124.00 PLN
1 124,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10066
Wymiary
20 x 27,5 cm
wysokość 36 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Absolutnie niepowtarzalny kosz na parasole! Wykonany w kształcie połączonych ze sobą, ogrodowych gumowców, które po wejściu do mieszkania, lub na ganek od razu przykuwają wzrok. Tutaj po prostu od razu chce się wsunąć mokry parasol! Całość wykonana z połyskującej porcelany, której nadano odpowiedni kształt i ozdobiono nacięciami, które wzmacniają realistyczny wygląd „gumowców”. Do wykorzystania również jako wazon na kwiaty.
Pomysłowe!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Łucja 23.07.2018
wielu moich gości mysli, że to prawdziwe kalosze;) Bardzo ładnie wykonane i bardzo efektowne.
5.0
Irena 07.02.2018
Świetny jako ozdoba i kosz na parasole. Ładnie wygląda na korytarzu, zwraca uwagę.