Kosz na parasole Zack Angolo

50478 Zack Zack
619.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
50478
Wymiary
50 cm x 22 cm x 22 cm
Materiały
Stal szlachetna szczotkowana

Opis produktu

Wspólne stanie pod parasolem być może jest romantyczne, ale już krople kapiące po powrocie do domu na podłogę - z pewnością nie.
Kosz na parasole Zack Angolo będzie stanowił stylowe wyjście z tej sytuacji. Ma on prostą formę prostopadłościanu i wykonany został ze stali szlachetnej. Wszystko to sprawia, że będzie stanowił ciekawy i nowoczesny akcent w Twoim przedpokoju.

Marka

Akcesoria marki Zack stanowią wspaniałe uzupełnienie oferty sklepu Czerwona Maszyna. Szczególnie duży wybór produktów Zack znajduje się w działach akcesoria łazienkowe i akcesoria kuchenne. Z list naszych bestsellerów nie schodzą wszelkiego rodzaju wieszaki i uchwyty Zack, oraz kolekcje do łazienki Zack Linea i Zack Scala.

Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od ponad 30 lat Zack zaopatruje instytucje publiczne, firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. W swojej ofercie Zack posiada akcesoria do kuchni, wyposażenie domu, akcesoria łazienkowe oraz dekoracje salonu - wszystko wykonane z bardzo dobrej jakości stali nierdzewnej i starannie wykończone. Utrzymane w minimalistycznym stylu, proste w formie, ponadczasowe przedmioty codziennego użytku doskonale spełniają swoje zadanie i świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię