Kosz na śmieci Depot4design (dawniej Authentics) Square Maxi 18 l, jasnoszary

1094181 Depot4design Depot4design
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1094181
Wymiary
Pojemność 18 l
wysokość 40 cm
długość 29 cm
szerokość 31 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Jasnoszary kosz na śmieci Authentics Square Maxi - stworzony do firmowego gabinetu. Oryginalna stylistyka kosza łącząca geometryczne ścianki (trójkąty) z kwadratowym otworem głównym sprawia, że ten kosz prezentuje się naprawdę dobrze. Na papier, puszki, zużyte spinacze i inne odpadki biurowe.
Kosze na śmieci Authentics projektu niemieckiego designera Konstantina Grcic to połączenie cech funkcjonalnych z przenikliwą, niepokorną myślą designerską ich twórcy.

Marka

Kolekcje marki Depot4design (dawniej Authentics) to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Depot4design od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Konstantin Grcic przez wielu jest nazywany minimalistą. Zajmuje się sztuką użytkową, wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem mebli i oświetlenia. Wprowadza do przedmiotów codziennego użytku śmiałe kolory oraz ciekawe kształty, dzięki czemu prozaiczne rzeczy zyskują miano unikatowych. Założył własne studio w Monachium, a do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Flos, Magis i Nespresso. Zaprojektował pomysłową lampę „May Day”, która została wykonana z polipropylenu oraz plastikowe krzesło „Myto”, wyróżnione nagrodą „Compasso d'Oro”. Jego prace są prezentowane m.in. w MoMA w Nowym Jorku.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię