Kosz na śmieci Authentics Square Midi 12 l, czarny

1093899 Authentics Authentics
200.25 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1093899
Wymiary
Pojemność 12 l
wysokość 35 cm
długość 27 cm
szerokość 25 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Nowatorski kosz na śmieci Authentics Square Midi o geometrycznych kształtach i czarnym kolorze. W ścianki kosza wtopiono lekko widoczne trójkąty, a sam otwór jest szerokim, wygodnym do wrzucania odpadków kwadratem. Kosz stworzony na papier, przedarte dokumenty i odpadki biurowe.
Kosze na śmieci Authentics projektu niemieckiego designera Konstantina Grcic to połączenie cech funkcjonalnych z przenikliwą, niepokorną myślą designerską ich twórcy.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Konstantin Grcic przez wielu jest nazywany minimalistą. Zajmuje się sztuką użytkową, wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem mebli i oświetlenia. Wprowadza do przedmiotów codziennego użytku śmiałe kolory oraz ciekawe kształty, dzięki czemu prozaiczne rzeczy zyskują miano unikatowych. Założył własne studio w Monachium, a do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Flos, Magis i Nespresso. Zaprojektował pomysłową lampę „May Day”, która została wykonana z polipropylenu oraz plastikowe krzesło „Myto”, wyróżnione nagrodą „Compasso d'Oro”. Jego prace są prezentowane m.in. w MoMA w Nowym Jorku.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię