Kosz na śmieci Authentics Tip 7 l, turkusowy

1086891 Authentics Authentics
103.60 PLN

Special Price 103,60 zł

Normalna cena: 259,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 129,50 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1086891
Wymiary
Pojemność 7 l
Wysokość 29,5 cm
Ø 22 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Praktyczny, mały kosz na śmieci Authentics Tip w kolorze turkusowym, z bardzo ciekawym i przydatnym na co dzień mechanizmem pedała zewnętrznego. Cały system przymocowany jest na zewnątrz kosza: wystarczy lekko nacisnąć pedał, by klapa otworzyła się szeroko i można było łatwo i wygodnie wyjąć ze środka kosz. Ważną cechą jest też niezabudowany – metalowo-pręcikowy kształt pedała (nie zostają nam nim odciski butów tak widoczne w klasycznych koszach, dzięki czemu ten zawsze prezentuje się estetycznie). Po włożeniu do środka worka na śmieci otaczamy go zdejmowanym pierścieniem, w którym łatwo chowa się wystające części worka.
Doskonale przemyślany, świetnie sprawdza się w kuchni!

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Konstantin Grcic przez wielu jest nazywany minimalistą. Zajmuje się sztuką użytkową, wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem mebli i oświetlenia. Wprowadza do przedmiotów codziennego użytku śmiałe kolory oraz ciekawe kształty, dzięki czemu prozaiczne rzeczy zyskują miano unikatowych. Założył własne studio w Monachium, a do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Flos, Magis i Nespresso. Zaprojektował pomysłową lampę „May Day”, która została wykonana z polipropylenu oraz plastikowe krzesło „Myto”, wyróżnione nagrodą „Compasso d'Oro”. Jego prace są prezentowane m.in. w MoMA w Nowym Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię