Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kosz na śmieci Koziol Ba ba bin & bag biało - czarny

Kosz na śmieci Koziol Ba ba bin & bag biało - czarny
Kosz na śmieci Koziol Ba ba bin & bag biało - czarny
x zamknij

Kosz na śmieci Koziol Ba ba bin & bag biało - czarny

Koziol
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
36,1 x 36,4 x 39,2 cm
Tworzywo sztuczne
koziol-5766526
 
Biurowy kosz na śmieci – z gotowym rozwiązaniem oddzielającym odpadki organiczne (jedzenie, resztki, torebki po herbacie) od śmieci zwyczajnych: kartek, zużytych długopisów i wszystkiego, co nie jest mokre. Pojemnik na odpadki organiczne – oddzielony został od reszty kosza wyrazistym kolorem, można go łatwo odczepić od całości i opróżnić. Stylowego designu dodaje temu koszowi wypukły uchwyt i gabinetowe kształty.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Inne z kolekcji Koziol Ba ba bin & bag

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.