Kosz na śmieci Umbra Garbino biały

082857-661 Umbra Umbra
45.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
082857-661
Wymiary
25 x 33 cm
pojemność 9 l
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Umbra Garbino – biały, designerski kosz stworzony z myślą o śmieciach biurowych, nieorganicznych.
Jego smukły kształt i wygodne do unoszenia uchwyty, które są przedłużeniem ścianek kosza doskonale sprawdzają się w praktyce. Funkcjonalny i do tego dobrze wygląda – wysoką estetykę wykonania podnosi charakterystyczny połysk ścianek.
Umbra: nieszablonowe produkty i akcesoria do wnętrz!'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Karim Rashid to projektant przemysłowy i architekt wnętrz, który stawia na intensywne kolory i odważne kształty. Projektuje m.in.: luksusowe wnętrza, meble, oświetlenie, zegarki oraz opakowania. Wierzy, że styl przedmiotów, którymi się otaczamy, znacząco wpływa na naszą codzienność, co znajduje odzwierciedlenie w jego futurystycznych projektach. Stał się żywą legendą – stworzył ponad 3000 projektów oraz zdobył ponad 300 branżowych nagród. Jego prace można zobaczyć m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku, a także w Centrum Pompidou w Paryżu. W wolnym czasie zajmuje się sztuką, muzyką i modą. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię