Kosz na śmieci Umbra Woodrow 7,5 l, kremowy

082780-668 Umbra Umbra
145.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
082780-668
Wymiary
Ø 22,9 cm
wysokość 27,9 cm
pojemność 7,5 l
Materiały
Drewno

Opis produktu

Designerski, naturalnie wykonany kosz na śmieci Umbra Woodrow (7,5 l) w kolorze kremowym: idealny do postawienia w biurze, w salonie i w pokoju nastolatka. Ze względu na otwartą konstrukcję i wykonanie z drewna przeznaczony jest na śmieci nieorganiczne: papiery, ścinki, skrawki materiałów itp. Z boku posiada otwór służący za rączkę do jego przenoszenia.
Umbra: nieszablonowe produkty i akcesoria do wnętrz!'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Henry Huang to młody, utalentowany projektant pochodzący z Tajwanu. Zaraz po studiach rozpoczął współpracę ze znaną marką Umbra, dla której stworzył wiele popularnych produktów. Pomysł na jeden z nich narodził się przypadkiem, kiedy Huang remontował swój dom. Szukał wtedy eleganckiego i prostego kosza na śmieci, który będzie pasował do reszty mebli. Tak powstał nowoczesny, drewniany kosz „Woodrow”. W jego pracach widać zamiłowanie do geometrycznych kształtów oraz minimalistycznych form. Zaprojektował m.in. elegancki otwieracz do butelek „Spout” oraz otwieracz do kopert „Spike”.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię