Kosz stołowy na odpadki Cilio

300857 Cilio Cilio
149.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
300857
Wymiary
Wysokość 17 cm
Ø 12,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Oryginalny, niewielki kosz stołowy Cilio na odpadki po śniadaniu (pojemniki po serkach i jogurtach, okruszki, skorupki jajek na miękko), pozostałości po obiedzie (obierki, nielubiane części warzyw, kości) i to, co na stole zwykło zostawać po kolacji. Stworzony dla tych, którzy lubią porządek w jadalni i jednocześnie nie chcą co chwilę biegać do kosza postawionego w kuchni. Stalowa wytrzymałość!
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością produktów. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię