Krajacz do warzyw Gefu Pomcut

89468 Gefu Gefu
89.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
89468
Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 13 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Krajacz do warzyw Gefu Pomcut o wysokości 13 cm przyjdzie Ci z pomocą w uzyskaniu perfekcyjnie równych kawałków owoców i warzyw, które są podstawą w zdrowej diecie.

Czarna obudowa krajacza ma prosty kształt, składa się z dwóch części. Na dolnej umieszczona jest kratownica, na której należy umieścić krojony przez nas produkt. Następnie wystarczy go tylko docisnąć górną częścią.

Kuchenny gadżet umożliwi nam przygotowanie chrupiących frytek, pieczonych chipsów warzywnych lub kawałków owoców do letnich sałatek czy pożywnego smoothie.

Krajacz jest niewielki, dlatego bez problemu można go zabrać także na krótki wyjazd. Zaletą małego rozmiaru jest też łatwość w przechowywaniu.

Produkt można myć w zmywarce
, ale w łatwy sposób można go wyczyścić także pod strumieniem bieżącej wody.

Cechy produktu:

  • szybkie i proste użycie,
  • łatwy w przechowywaniu i czyszczeniu,
  • możliwość mycia w zmywarce.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię