Krajalnica regulowana czerwona Kyocera, 9 cm

CSN-202RD Kyocera Kyocera
99.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CSN-202RD
Wymiary
Długość ostrza: 9 cm
Materiały
Ceramika, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Krajalnica jest niezastąpiona przy krojeniu potraw na równe plasterki. Dzięki możliwości ustawienia ostrza, może kroić w czterech grubościach: 0,5 mm, 1,3 mm, 2 mm i 3 mm. Dlatego za pomocą jednego urządzenia możesz ukroić zarówno cienkie plastry cebuli, jak i grubsze pomidora. Ceramiczne ostrze jest chemicznie obojętne. Oznacza to, że nie wchodzi w reakcje z sokami owoców i warzyw zachowując tym samym wszystkie wartości odżywcze. Ceramiczne ostrze odporne jest również na rdzę, dzięki czemu posłuży Ci przez wiele lat.

Marka

Kyocera specjalizuje się w wytwarzaniu wyposażenia kuchni z ceramiki o specjalnych właściwościach. Od ponad 30 lat Kyocera jest producentem noży ceramicznych o niezwykłej ostrości. Noże te zyskały dużą popularność wśród najlepszych kucharzy na świecie, a także wśród kucharzy - hobbystów. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy kolekcje noży i drobne akcesoria kuchenne Kyocera za wyjątkową ostrość, która utrzymuje się dłużej niż w jakichkolwiek stalowych narzędziach kuchennych.

Narzędzia kuchenne Kyocera nie korodują i nie niszczeją pod wpływem działania kwasów czy zasad, a ich wyjątkowo gładka powierzchnia nie przepuszcza zarazków, olejów ani soli. Noże ceramiczne Kyocera są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów – krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak. Ultralekkie ceramiczne klingi zachowują niewiarygodną ostrość o wiele dłużej niż ich metalowe odpowiedniki i nigdy nie rdzewieją. 

Noże i obieraczki Kyocera są wykonane z bardzo twardej ceramiki (ustępuje pod względem twardości jedynie diamentowi) i są zdrową alternatywą tradycyjnych stalowych narzędzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię