Krajalnica wielofunkcyjna OXO Good Grips

1155700V2MLNYK OXO OXO
313.00 PLN
313,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1155700V2MLNYK
Wymiary
Długość: 39,4 cm
szerokość: 15,2 cm
wysokość: 14 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna.
Zastosowanie

Opis produktu

Wielofunkcyjna krajalnica OXO Good Grips umożliwia szybkie i sprawne pokrojenie warzyw, owoców oraz innych produktów spożywczych. Stalowe ostrze posiada czterostopniową regulację grubości plastrów, co pozwala na przygotowanie perfekcyjnych potraw. Dodatkowym plusem jest funkcja krojenia w słupki – cienkie julienne (3 mm) albo grube frytki (6 mm). Krajalnica jest przystosowana do krojenia zarówno miękkich, jak i bardzo twardych produktów, dlatego bez trudu poradzi sobie z pomidorami czy ziemniakami. Do zestawu dołączono osłonkę na dłonie, która dociska produkt i umożliwia pokrojenie go do samego końca. Użytkowanie ułatwiają gumowe podstawki oraz kauczukowy uchwyt o antypoślizgowych właściwościach.
Czterostopniowa regulacja grubości plastrów : 1,5 cm, 3 cm, 4,5 cm i 6 cm. Funkcja krojenia typu julienne tworzy słupki o grubości 3 mm. Funkcja krojenia frytek tworzy słupki o grubości 6 mm. Antypoślizgowy uchwyt z kauczuku. Wypustki zapobiegające przywieraniu jedzenia w trakcie krojenia.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię