Krajalnica z regulacją grubości OXO Good Grips

1119100V2MLNYK OXO OXO
83.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1119100V2MLNYK
Wymiary
9 x 29 cm
Materiały
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Regulowana krajalnica OXO Good Grips z 3 grubościami plasterków. Przeznaczona do krojenia sera, warzyw i owoców. Antypoślizgowy uchwyt zapewnia wygodne i stabilne trzymanie tarki w dłoni. Ergonomiczna rączka pochłania nacisk i przenosi go w kierunku ostrza, dlatego nie trzeba dużej ilości siły do skrojenia składników. Krajalnica dopasowana jest do użytkowania na talerzu, misce czy desce do krojenia. Ostrze, wykonane ze stali nierdzewnej pozwoli na szybkie i idealne skrojenie produktów. W zestawie znajduje się również uchwyt, który zarówno chroni nas przed zranieniem, jak i ułatwia skrojenie niewielkich kawałków żywności.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię