Krajarka do jajek Zack Capo

20236 Zack Zack
98.28 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20236
Wymiary
Ø 11,5 cm
wysokość 3,5 cm
Materiały
Stal szlachetna szczotkowana, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Idealne plasterki jajka do sałatek, na kanapki i do zjedzenia bez oprawy - to wszystko dzięki krajarce Zack Capo! Stalowe wykonanie i metaliczna kolorystyka tej krajarki będzie doskonale pasowała do nowoczesnej kuchni. Dla tych, którzy nie lubią się męczyć!
Wymienne druty.

Akcesoria domowego użytku Zack! to modernistyczna kolorystyka, niecodzienne pomysły i najwyższa jakość wykonania do zadbanego mieszkania.

Marka

Akcesoria marki Zack stanowią wspaniałe uzupełnienie oferty sklepu Czerwona Maszyna. Szczególnie duży wybór produktów Zack znajduje się w działach akcesoria łazienkowe i akcesoria kuchenne. Z list naszych bestsellerów nie schodzą wszelkiego rodzaju wieszaki i uchwyty Zack, oraz kolekcje do łazienki Zack Linea i Zack Scala.

Warto zwrócić uwagę na markę Zack przynajmniej z 2 powodów - jakości i dostępnosci. W naszym magazynie stale znajduje się kilkaset sztuk z mozliwością natychmiastowej wysyłki, a gdy akurat nie mamy czegoś na stanie sprowadzenie potrzebnej ilości trwa krótko.

Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od ponad 30 lat Zack zaopatruje instytucje publiczne, firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. W swojej ofercie Zack posiada akcesoria do kuchni, wyposażenie domu, akcesoria łazienkowe oraz dekoracje salonu - wszystko wykonane z bardzo dobrej jakości stali nierdzewnej i starannie wykończone. Utrzymane w minimalistycznym stylu, proste w formie, ponadczasowe przedmioty codziennego użytku doskonale spełniają swoje zadanie i świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię