Kruszarka do lodu Cilio

202465 Cilio Cilio
163.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
202465
Wymiary
11 x 11 x 23 cm
Materiały
Akryl

Opis produktu

Ta praktyczna i bardzo wygodna w użyciu kruszarka Cilio pozwoli szybko przygotować porcję lodu kruszonego (do mini drinków, chłodzenia napojów w butelkach, wsypywania lodu do wiaderek itp.). Ręczna obsługa: przez górną część wsypujemy do środka lód, przymykamy pokrywkę i kręcimy korbką, która uruchamia stalowe zęby kruszące. Pokruszony lód spada wprost do pojemniczka na dole – na koniec lód wystarczy tylko przełożyć tam, gdzie ma być użyty.
Idealnie sprawdzi się w domowych warunkach, posiada antypoślizgowe podkładki, które zabezpieczają przed przesuwaniem się kruszarki po kuchennym blacie.

Górna część kruszarki może posiadać niewielkie zarysowania.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Szymunio 17.04.2018
Dobra. Nie ślizga sie w trakcie kruszenia. Szybka wysylka. Wszystko ok i tak dalej trzymac;p