Krzesło Depot4design (dawniej Authentics) Wait limonkowe

1085037 Depot4design Depot4design
289.00 PLN
289,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1085037
Wymiary
54 x 47,5 x 77,5 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Krzesło Authentics Wait - nowoczesny profil, mocne wykonanie i limonkowy kolor – takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem „w pasie” sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie.
Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie – tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

Marka

Kolekcje marki Depot4design (dawniej Authentics) to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Depot4design od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Brytyjski projektant przemysłowy Matthew Hilton specjalizuje się w tworzeniu mebli, które są przyjazne dla ludzi. W czasie procesu twórczego zawsze myśli o przyszłych użytkownikach, dlatego jego produkty są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Na początku swojej kariery pracował w firmie Capa, a następnie założył własne studio projektowe. Współpracuje z SCP – brytyjskim producentem mebli. Do jego najciekawszych projektów należą stolik kawowy Flipper, sofa i krzesło Stanley oraz kultowy fotel Balzac, który okazał się prawdziwym bestsellerem. Obecnie Hilton produkuje meble pod własną marką.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię