Krzesło Authentics Wait limonkowe

1085037 Authentics Authentics
126.80 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1085037
Wymiary
54 x 47,5 x 77,5 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Krzesło Authentics Wait - nowoczesny profil, mocne wykonanie i limonkowy kolor – takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem „w pasie” sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie.
Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie – tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Brytyjski projektant przemysłowy Matthew Hilton specjalizuje się w tworzeniu mebli, które są przyjazne dla ludzi. W czasie procesu twórczego zawsze myśli o przyszłych użytkownikach, dlatego jego produkty są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Na początku swojej kariery pracował w firmie Capa, a następnie założył własne studio projektowe. Współpracuje z SCP – brytyjskim producentem mebli. Do jego najciekawszych projektów należą stolik kawowy Flipper, sofa i krzesło Stanley oraz kultowy fotel Balzac, który okazał się prawdziwym bestsellerem. Obecnie Hilton produkuje meble pod własną marką.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię