Krzesło barowe Normann Copenhagen Form 65 cm dąb, niebieskie

602783 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
1702.00 PLN
1 702,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 2-4 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
602783
Wymiary
77 x 42,5 x 42,5 cm
wysokość siedziska: 65 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, drewno z orzecha włoskiego, stal szlachetna

Opis produktu

Krzesło barowe Normann Copenhagen Form z orzechowymi nogami i niebieskim siedziskiem. Komfortowe i nowoczesne krzesło Form jest wspaniałym przykładem innowacyjnego skandynawskiego designu. Hoker Form płynnie łączy eleganckie nogi z ręcznie piaskowanego drewna orzecha włoskiego z siedziskiem z wysokiej jakości tworzywa. Nogi krzesła w dolnej części wzmacnia poprzeczka ze stali nierdzewnej, która jednocześnie jest spocznikiem dla stóp. Oryginalne połączenie materiałów, niezwykła trwałość i wygoda oraz łatwość czyszczenia to właśnie krzesła barowe Normann Copenhagen Form.
Krzesło barowe zaprojektował Simon Legald jako element szerokiej kolekcji dwudziestu różnych prototypów krzeseł i foteli Form dla marki Normann Copenhagen.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię