Krzesło Normann Copenhagen Knot czarne

602012 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
2346.00 PLN
2 346,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 12 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
602012
Wymiary
Wysokość 72 cm
50,5 x 58,5 cm
Materiały
Drewno jesionowe

Opis produktu

Nowa stylistyka! Piękne, czarne drewno z mocnego jesionu, który świetnie wygląda w domu, na ekskluzywnym tarasie i w ogrodzie. W tym krześle uwagę przykuwa charakterystyczne łączenie jego brzegów. Podłokietniki powstały z połączenia dwóch wygiętych, jesionowych prętów przy pomocy specjalnego papierowego sznurka. Taki sam zabieg zastosowano również na oparciu. Tylne nogi krzesła dodatkowo wygięto tak, by stanowiły dla całości stabilną, pewną bazę – w takim krześle można się rozsiąść z przyjemnością.
Po prostu doskonałe.
Projekt japońskiego projektanta Tatsuo Kurody dla duńskiej marki Normann Copenhagen – tradycja + nowoczesne inspiracje!

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię