Krzesło OK Design One Wire, czarne, biała poduszka

4304 OK Design OK Design
1139.00 PLN
1 139,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4304
Wymiary
49 x 56 x 76 cm
Materiały
Ocynkowana, malowana proszkowo lita stal, poduszka z akrylu, wypełnienie z poliuretanu

Opis produktu

Proste i nowoczesne krzesło ze stalowych prętów. Minimalistyczny stelaż został wykonany z ocynkowanej, malowanej proszkowo litej stali, która zapewnia stabilność i trwałość. Krzesło One Wire zostało wyposażone w akrylowe poduszki z poliuretanowym wypełnieniem, które zapewniają komfort siedzenia oraz są odporne na blaknięcie i działanie wody. Prosta konstrukcja będzie pasowała do nowoczesnych jadalni urządzonych w stylu skandynawskim. Mebel może być używany również na zewnątrz, ale należy pamiętać o zdjęciu poduszek na czas deszczu. Okrycie można prać w temperaturze 30 stopni C.

OK Design tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Duńska marka odniosła sukces wprowadzając do sprzedaży nową odsłonę fotela Acapulco – kultowego projektu z lat. 50. Produkty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Marka

Za światowym sukcesem OK Design stoi projekt kultowego krzesła Acapulco. Charakterystyczne plecione siedzisko na metalowych nogach – wzorowane na projekcie z lat 50. – zagościło w przestrzeni mieszkalnej, w restauracjach, hotelach i kawiarniach. Marka tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Projekty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię