Krzesło OK Design Point czarne

4401 OK Design OK Design
1340.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4401
Wymiary
50 x 58 x 66,5 cm
Materiały
Czarna stal malowana proszkowo

Opis produktu

Wyjątkowe krzesło Point marki OK Design z trzema nogami! Oryginalny projekt łączy w sobie minimalistyczny design i geometryczne kształty. Krzesło zostało wyposażone w opływowe oparcie, które zapewni wysoki komfort siedzenia. Cała konstrukcja wykonana została z malowanej proszkowo stali, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Fińska projektantka – Elina Ulvio – zadbała o nowoczesny wygląd krzesła, które sprawdzi się w domu oraz w restauracji.

OK Design tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Duńska marka odniosła sukces wprowadzając do sprzedaży nową odsłonę fotela Acapulco – kultowego projektu z lat. 50. Produkty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Marka

Za światowym sukcesem OK Design stoi projekt kultowego krzesła Acapulco. Charakterystyczne plecione siedzisko na metalowych nogach – wzorowane na projekcie z lat 50. – zagościło w przestrzeni mieszkalnej, w restauracjach, hotelach i kawiarniach. Marka tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Projekty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię